Historia na wesoło

+ Podpis zdjęcia
Szkoły 6-8 klasa
Lokalizacja Centrum Szyfrów Enigma

Historia na wesoło

Chcemy, żeby edukacja w Centrum Szyfrów Enigma była dla Was przygodą. Przygotowaliśmy przestrzeń do nieskrępowanej wymiany myśli i bezpiecznego popełniania błędów. Zapraszamy Was do wspólnego odkrywania otaczającego świata i dziedzictwa Poznania, poznawania ciekawych osób, do wzięcia udziału w niezwykłych wydarzeniach i przełomowych inicjatywach.

Wierzymy, że edukacja w instytucji kultury stwarza wyjątkową okazję do rozwoju i budowania więzi międzyludzkich.

Podstawą proponowanych przez nas spotkań jest zaangażowanie w nie wszystkich stron. Stawiamy na aktywne uczestnictwo, inspirujemy do samodzielnego zdobywania wiedzy i wyciągania wniosków, zachęcamy do interakcji w grupie lub wewnątrz rodziny, pomagamy rozwijać umiejętności społeczne i komunikacyjne.

Informacje praktyczne

Rezerwacja i zakup: z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem za pośrednictwem strony internetowej www.bilety.bramapoznania.pl lub pod numerem tel. 61 647 7629 (Biuro Obsługi Klienta) od wtorku do piątku w godzinach 10:00 – 17:00.

Liczba uczestników: maks. 30 uczniów(ennic) oraz 3 opiekunów(ek).

 

Terminy zajęć:

Zajęcia odbywają się od wtorku do piątku w godzinach ustalonych indywidualnie z nauczycielem(ką). Obowiązują przedziały czasowe: 8:00 – 10:00, 10:30 – 12:30, 13:00 – 15:00.