Centrum Szyfrów Enigma jest częścią Poznańskiego Centrum Dziedzictwa.
Miasta nie da się opowiedzieć w jeden sposób. Trzeba je przedstawiać zawsze na nowo, przystępnie i angażująco, wykorzystując różne metody i formy.

Poznańskie Centrum Dziedzictwa to miejska instytucja kultury, która opowiada o Poznaniu i jego dziedzictwie. Robimy to w Bramie Poznania, na Trakcie Królewsko-Cesarskim, w Centrum Szyfrów Enigma, w Galerii Śluza i na Fest Fyrtlach. Realizujemy również takie inicjatywy jak: Archiwum Społeczne Śródki czy Poznański Szlak Legend dla Dzieci.

 

Dr Monika Herkt
Dyrektor Poznańskiego Centrum Dziedzictwa
centrum@pcd.poznan.pl
61 647 7606

Bartosz Małolepszy
Zastępca Dyrektora Poznańskiego Centrum Dziedzictwa
centrum@pcd.poznan.pl
61 647 76 06

Jacek Sołtysiak
Zastępca Dyrektora Poznańskiego Centrum Dziedzictwa
centrum@pcd.poznan.pl
61 647 76 06

 

Piotr Bojarski
Kierownik Centrum Szyfrów Enigma
piotr.bojarski@pcd.poznan.pl
61 888 4501

Marcin Słomiński
Zastępca Kierownika Centrum Szyfrów Enigma
marcin.slominski@pcd.poznan.pl
531 250 800

Katarzyna Kucharska
Specjalistka ds. Programowych 
katarzyna.kucharska@pcd.poznan.pl
61 888 4506

Maksym Kempiński
Stanowisko ds. Mediateki 
maksym.kempinski@pcd.poznan.pl
61 888 4508

Joanna Szafrańska-Senenko
Specjalistka ds. Edukacji
joanna.szafranska-senenko@pcd.poznan.pl
61 888 4509

Hubert Okonowicz
Specjalista ds. Promocji
hubert.okonowicz@pcd.poznan.pl
510 656 008

Piotr Blimel
Specjalista ds. wsparcia technicznego
piotr.blimel@pcd.poznan.pl
61 88 84505

Marta Khudzik
Szefowa Zmiany Zespołu Obsługi Klienta
marta.khudzik@pcd.poznan.pl

Anastasiya Krivobokova
Szefowa Zmiany Zespołu Obsługi Klienta
anastasiya.krivobokova@pcd.poznan.pl

Dominika Łupińska
Szefowa Zmiany Zespołu Obsługi Klienta
dominika.lupinska@pcd.poznan.pl

Dominik Robakowski
Szef Zmiany Zespołu Obsługi Klienta
dominik.robakowski@pcd.poznan.pl

Emilia Szczerbińska
Szefowa Zmiany Zespołu Obsługi Klienta
emilia.szczerbinska@pcd.poznan.pl

 

Specjaliści i Specjalistki ds. Obsługi Klienta:

Mikołaj Frankowski

Izabela Gątowska

Yurii Horbenko

Joanna Maćkowiak

Karena Nowak

Kamila Pluta

Zuzanna Sakowska

Jan Stachowiak