Taneczny kod! Zapraszamy rodziny na kolejne spotkanie z programowaniem klockowych robotów!
Podczas warsztatów będziemy konstruować autorskie roboty z wykorzystaniem klocków LEGO® Education SPIKE™ Prime, a następnie, przy pomocy blokowego języka programowania wprawimy je w ruch!
Brzmi skomplikowanie? Nic bardziej mylnego! Instruktor(-ka) w trakcie zajęć krok po kroku wyjaśni do czego służy każdy element zastawu oraz sposób działania programu.
Podczas czerwcowych zajęć Rodzinnej Akademii Robotyki skonstruujemy tanecznego robota, a następnie zaprogramujemy go tak, aby wykonywał ruchy w rytm muzyki. Wspólnie przetestujemy także różne rozwiązania, żeby przekonać się, który program okaże się najlepszy.
W trakcie warsztatów odwiedzimy również ekspozycję, gdzie porozmawiamy nie tylko o złamaniu szyfru Enigmy, ale i o początkach świata robotyki i programowania.
BILETY WYPRZEDANE